יוגלה / יוגה לפי גילאים / יוגה לעסקים
 

יוגה לעסקים

פעמים רבות אנשים שתפקידם לדאוג לרווחת העובדים בארגון, בחברה או בעסק מחפשים דרך מקורית לבנות יום גיבוש או יום כייף לעובדים. בין השיטות שהפכו פופולאריות בתקופה האחרונה למטרה זו הן בכדי לגבש את הקבוצה והן בכדי לשבור את השגרה הנוצרת בסביבת העבודה הינה יוגה לעסקים. באמצעות היוגה המשלבת קשת רחבה של תרגילים פיזיים ותרגילי נשימה ניתן ליצור דינמיקות קבוצה טובות ומועילות אשר למעשה בפועל יוצרות קשר חיובי בין האנשים ואינטרקציה קבוצתית בריאה הכוללת בין השאר תקשורת על בסיס אנרגיות רעננות וטובות.

במהלך התרגול שיכול להתקיים הן בחברה עצמה והן במקום קצת יותר רענן מקבלים העובדים כלים מצוינים לתקשורת, לעבודה נכונה מול מחשב, שחרור לחצים ומתחים באמצע יום עמוס וכך ניתן להגביר את יכולת הריכוז שלנו בזמן אמת, מה שתורם רבות להרגשה הכללית של העובדים. בנוסף, בזמן הפעילות מפתים מאוד את המודעות ומעוררים את התודעה שלנו, מרגישים כל חלק וחלק בגוף וההבדל מורגש מאוד בין תחילת השיעור לבין סוף השיעור.

למעשה, היוגה מסייעת לעובדים לקחת סוג של פסק זמן ופשוט לתרגל מגוון של תנוחות, הרפייה, מדיטציה ותרגילי נשימה מה שתורם מאוד לעבודה שוטפת ורציפה. העובדים לומדים איך להתמודד עם סיטואציות מלחיצות בצורה נכונה מה שמשפר מאוד הן את האופן שבו הם עובדים והן את חייהם באופן כללי. במהלך השיעור עובדים על כל חלקי הגוף, עושים חימום ומעוררים את המפרקים, העצמות והשרירים. היוגה היא שילוב שבין חיזוק גופני פיזי, עבודה על יציבות ושיווי משקל, שיפור הבריאות והפגת המתח והנוקשות שיש בגוף שלנו כתוצאה מימים עמוסים ולכן נחשבת לפעילות מומלצת במקום העבודה או מחוצה לו.

 

מרחבי הרשת:
אינטרנט ביתי – עם בזק בינלאומי
שי פניני – משרד עורכי דין
סדרות – הסדרות הטובות ביותר – yes
עורך דין שי פניני – מומחה למשפט מסחרי