יוגלה / הריון ולידה / יוגה לתינוקות ואימהות
 

יוגה לתינוקות ואימהות

חופשת הלידה וגם התקופה שאחרי היא הזמן הטוב ביותר למצוא את הזמן להתחבר לתינוק שלנו שרק לפני כמה חודשים יצא אל העולם. כבר מגיל חודש אפשר להירשם לחוג יוגה לתינוקות ואימהות.

אז מהם היתרונות של החוג מהסוג הזה?
1. זמן איכות- ביוגה אנו נהנים ממרחב גדול בו אנו משלבים עיסוי תינוקות הודי ומגוון של תרגילים המאפשרים לנו להרגיש חיבור אמיתי ונכון עם התינוק שלנו.
2. רוגע אמיתי- אם אתן מרגישות שאתן לחוצות מהתקופה הזו שהיא בסך הכל תקופה של המון התנסויות ואתן מנסות ללמוד להכיר את התינוק שלכן בצורה הטובה ביותר, שיעורי יוגה לתינוקות ואימהות הם הדרך הטובה לעשות זאת. בעזרת היוגה אפשר להתמודד עם כל מיני בעיות של החודשים הראשונים כמו בעיות שינה, בעיות הנקה וכדומה.
3. אינטרציה עם נשים במצב זהה לשלכם- לפעמים תקופה של אחרי לידה מעט מרחיקה אותנו מהסביבה הטבעית שלנו שכן כל מה שאנחנו עסוקות בו זה התינוק שלנו. הגעה לשיעורי יוגה עם תינוקות תאפשר לנו לחלוק את החויה המדהימה שאנו עוברות בחודשים הראשונים עם אימהות שעוברות תהליך דומה לשלנו.
4. יתרונות לתינוק- התינוק מפיק המון משיעורי היוגה שכן הם הוכחו כמסייעים לפתח אצלו יכולות קוגנטיביות, רגשיות ופיזיולוגיות גם יחד. היוגה מסייעת למנוע היווצרות של בעיות בהתפתחות ואפילו עוזרת לחזק את הביטחון העצמי שלו. היא מאפשרת לתינוק להתמצא במרחב שבו הוא חי ונושם, להתחבר אלייך כאמא.

כמובן שחשוב לבחור בשיעור בו המדריך או המדריכה עברו את ההכשרה המתאימה ביותר לעבוד יחד עם תינוקות וכי מדובר בשיטה עדינה ולא אינטנסיבית.