יוגלה / לבריאות / יוגה שיטת הרזיה בריאה ושפויה
 

יוגה שיטת הרזיה בריאה ושפויה

לא חייבים לצאת בהצהרות לצד דיאטות כאסח המבוססות על עלים וחלבונים בכדי לרדת במשקל. פעילות גופנית מתונה, מרגיעה ומאוזנת כמו יוגה למשל לצד תפריט עשיר ובריא, דל בשומני טראנס יסייע לכם לרדת במשקל. אז מה הקשר בין יוגה לבין הרזיה?

אז קודם כל, מי אמר שצריך לחתוך את כל הקלוריות מהתפריט כדי לרזות? להיפך זה לא כמה אנחנו אוכלים, אלא מה אנחנו אוכלים, הגוף שלנו זקוק לאנרגיה כדי להתקיים ולכן קיזוזים קלוריים וספירת נקודות הם לרוב הבסיס לכישלון בדיאטה. בעוד פעילויות ספורטיביות אחרות לרוב מקצרות את השרירים שלנו היוגה מאריכה אותם.

תרגול יוגה מקצועי מבוסס על איזון הגוף ולכן בתרגול נלקחות בחשבון כל מערכות הגוף הפנימיות והחיצוניות. בעת התרגול מתחדשת התנועה של האיברים הפנימיים, נוצר מקום לתנועתיות ולכן הגוף מסוגל להפיק את המזון אותו אנו צורכים בצורה האופטימלית. מערכת העיכול מתחילה להתאזן לאט לאט מה שכמובן בטווח הארוך יותר יסייע לנו לרדת במשקל שכן חילוף החומרים מתנהל בהרמוניה עם הגוף. בעת התרגול אנו מזינים את כל הגוף שלנו בחמצן ומאפשרת לנו להתחבר לאני הפנימי שלנו כך שבאופן כמעט אוטומטי אנו עוברים לאוכל שבא מהטבע, מזון בריא, טבעי ונקי מרעלים.

אז לא חייבים לרוץ 2- קילומטרים כדי לרדת במשקל ולהגיע לרמת החיטוב הרצויה .אפשר לתרגל יוגה ברוגע, בהנאה ועדיין להגיע לתוצאות מצוינות.