יוגלה / הריון ולידה / מהו קרם יום אנטי-אייג׳ינג?
 

מהו קרם יום אנטי-אייג׳ינג?

שמירה על טיפוח עור הפנים זו מלאכה חשובה ונדמה שרבים מאיתנו מחפשים את המוצר המושלם שיעזור לשמור על מראה חיוני. בגלל שיש כל כך הרבה מוצרים בשוק, קשה הרבה פעמים להבין מה מומלץ ועל מה אפשר לדלג, ובדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להתמקד כעת במוצר שממש לא כדאי לוותר עליו – קרם יום אנטי אייג׳ינג. מה זה הקרם הזה ומה הוא מכיל, איך משתמשים בו ולמי הוא מומלץ? הנה מה שחשוב לדעת בנושא.

מהו קרם יום אנטי אייגי׳נג?

מדובר על קרם ייחודי המכיל חומרים מצוינים בעלי תכונות אנטי-אייג׳ינג. כלומר – חומרים המאפשרים לעכב תהליכים טבעיים של הזדקנות העור. כמובן שישנם סוגים של קרם יום אנטי אייג׳ינג עם רכיבים שונים, אך בגדול אנו מדברים על חומרים חיוניים כגון חומצות חיוניות וחשובות (חומצה גליקולית, חומצה היאלורונית, חומצה לקטית וכו׳) וחומרים טבעיים המשמשים להמרצת הדם באיזור עור הפנים.

למי זה מתאים?

עם קרם יום אנטי אייג׳ינג רצוי להתחיל עם הופעת הקמטוטים הראשונים בפנים, לרוב בסוף שנות העשרים לחיים או תחילת שנות השלושים. החומרים הפעילים מעודדים מראה עור חלק, חיוני וצעיר יותר. באופן טבעי יש יותר נשים שמשתמשות במוצר הזה, אבל ברור שזהו מוצר מצוין וחשוב שמתאים גם לגברים, ואלו שכבר הפנימו את זה רק מרוויחים מכך. ניתן להיעזר בסרום פנים איכותי אשר יעזור בשיפור מראה הפנים, יתן רענון ושלל סגולות לעור הפנים.

 

מתי שמים אותו?

את קרם היום שמים כמובן בבוקר, אחרי ששוטפים את הפנים ולפני ששמים את האיפור (חשוב לשים על עור נקי בלבד). לתוצאות מקסימליות בהחלט מומלץ להיעזר גם במוצרי אנטי אייג׳ינג לשעות הלילה. מכאן חשוב בהחלט למצוא את המוצר שהכי מתאים לכם וכדאי לשים לב שישנם קרמים שונים לבעיות עור ומצבים ספציפיים כאלו ואחרים.