יוגלה / לבריאות / סדנה למיינדפולנס בדרך הזן
 

סדנה למיינדפולנס בדרך הזן

 

סדנה למיינדפולנס בדרך הזן הינה סדנה ייחודית המאפשרת לכל אחד למצוא את היהלום הפנימי שבתוכו. בכל אחד ישנו יהלום, אצל חלק הוא מלוטש יותר, ואצל חלק פחות, והמשמעות של הסדנה הינה למעשה ליטוש היטב של היהלום בכדי למצוא את הניצוץ של כל אחד. סדנה למיינדפולנס בדרך הזן הינה סדנה אשר מלמדת את האדם לא רק לגלות את היהלום שבו, אלא להכיר בו. אחד הדברים הקשים ביותר לרבים, במיוחד בעידן המודרני בו הרשתות החברתיות מציגות מציאות שונה לחלוטין מהאמת, הוא השוואה לאחרים.

כאשר אדם משווה את עצמו לאדם אחד הוא תמיד ירגיש קטן יותר, פחות מוצלח, ירגיש שחייו שווים פחות ועוד, תחושות אשר יובילו אותו לכעסים, עצבות, דיכאון ועוד.

 

לכן, סדנה למיינדפולנס בדרך הזן מאפשרת לאדם להכיר את עצמו ולהעריך את עצמו טוב יותר, להתמודד עם התחרות והקנאה בעולם המודרני ולפתח את עצמו בדרך שלו, ובצורה הטובה ביותר.

 

כיצד יכולה לסייע לכם סדנה למיינדפולנס בדרך הזן?

 

סדנה למיינדפולנס בדרך הזן יכולה לסייע לכם להגשים כמה מטרות חשובות ומהותיות מאוד אשר ישפיעו מאוד על אורח החיים שלכם:

  1. סיוע בשחרור מתחים מהגוף ומהנפש והרפיה מלאה.
  2. אפשרות לשלוט על הכעסים ולנהל את התגובות של האדם בזמן של כעס וחוסר שליטה.
  3. שליטה על קצב הנשימה וצורת הנשימה, דבר שיכול לסייע בשחרור של הגוף והנפש ושליטה על מגוון תחושות.
  4. הכרה טובה יותר של הגוף, הצרכים שלו והתאמה של אורח החיים שלנו אל הגוף.
  5. הגעה לשלום פנימי וחיצוני, חיבור בין כל חלקי הגוף וחיים בהרמוניה והנאה רבה יותר.

 

סדנה שתעשה לכם שינוי אמיתי בחיים

סדנה למיינדפולנס בדרך הזן הינה סדנה אשר יכולה לעשות לכם שינוי של ממש בחיים, היא תסייע לכם לבחון את החיים שלכם בצורה טובה יותר ולארגן את החיים שלכם בצורה שתאפשר לכם לצמוח, להתפתח ולגלות את האני הפנימי שלכם, זה אשר ישפר את הצורה שבה אתם עושים דברים, בונים את עצמכם וחושבים על עצמכם ועל הסביבה הקרובה שלכם.